AUTORI NASTAVNIH PLANOVA

Učitelji sudionici međunarodnih edukacija obuhvaćeni prvim akreditiranim projektom tijekom šk. 2023,/2024. koji su implementirali stečene digitalne kompetencije i kompetencije u području održivosti tijekom nastavnog procesa s učenicima u redovnoj nastavi i izvannastavnim aktivnostima.

Nastavni planovi u navedenim predmetnim područjima s primjenom digitalnih alata implementiranih tijekom prvog akreditiranog projekta i ugrađenih u redovne predmetne kurikulume s uključenim temama u području održivosti:

Likovna kultura

Prirodoslovlje

Školski projekti u području održivosti

Priručnik za poučavanje

Metodički priručnik za učenje i poučavanje nastao je tijekom provedbe projekta Erasmus+ akreditiranog projekta. Priručnik se može slobodno koristiti za izvođenje redovite nastave i izvannastavnih aktivnosti u predmetima u kojima smo tijekom trajanja projekta osmislili nastavne sadržaje primjenom stečenih kompetencija tijekom međunarodnih treninga i edukacija s ciljem podizanja digitalnih vještina učenika, kompetencija u području održivosti i podizanjem motivacije učenika za praćenje nastavnog procesa. Svi nastavni sadržaji sadržani u ovoj Knjižici implementirani su kroz projektne aktivnosti i redoviti nastavni program škole. Izradom i primjenom metodičkog priručnika želimo podići nivo korištenja digitalne tehnologije na inovativniji naćin, podići razinu svijesti o važnosti održivog naćina života u školi i zajednicama te na taj način učenicima učiniti nastavu zanimljivijom i iskoristiti pozitivne učinke dječjeg učenja za napredak naše organizacije i društva u kojem živimo. prostor. Korištenje tehnologije i aplikacija u nastavi omogućuje izvođenje nastave nastavu zanimljivom djeci. U izradi priručnika sudjelovali su učitelji sudionici međunarodnih mobilnosti koji su kroz projektne aktivnosti i redovne nastavne aktivnosti implementirali stećene kompetencije u nastavnom procesu. Nastavni sadržaj u priručniku uključuje teme iz predmeta (Engleskog jezika, povijesti, informatike, prirodoslovlje, hrvatskog jezika, izvnnastavne teme, međupredmetne teme, školski projekti iz područja održivosti ). Priručnik sadrži nastavne planove za 64 nastavna sata unutar 17 nastavnih planova. Tijekom akreditacijskog perioda i novim akreditiranim projektima priručnik će se nadopunjavati i obuhvatiti teme iz svih predmetnih područja.

Poveznica:

šk. god. 2024./2025.

RUČAK = 20 minuta

7. 13.25 - 14. 10

4. 10:40 - 11.25

RUČAK = 20 minuta

ODLUKU O UPISU UČENIKA U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

FINANCIRANJE TROŠKOVA LIJEČNIČKIH PREGLEDA ZA DEFICITARNA ZANIMANJA - UPIS 2024./2025.