preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

Ravnatelj škole: Anđelko Bošnjak, prof. povijesti

Stručni suradnici: Božena Hokman, defektologinja              

                         Snježana Pejnović,  psihologinja

                         Darinka Smoljanec,  pedagoginja

                         Danijela  Koren, knjižničarka

                        Valentina Šafran, knjižničarka

 

RB IME I PREZIME RAZREDNI ODJEL
MATIČNA ŠKOLA
1. Ljubica Bešenić 1.A
2. Kristina Vuradin 1.B
3. Ljiljana Mihaljek 1.C
  Snježana Rabuzin 2.A
4. Nikolina Škledar 2.B
  Snježana Tenodi 2.C
5. Mirjana Milak - Benjak 3.A
6. Marina Harmicar 3.B
9. Marija Ivić 4.A
10. Dunja Marić 4.B
11. Valentina Česi 4.C

 

 
RB IME I PREZIME RAZREDNI ODJEL / PREDMET
1. Miljenko Sekovanić Glazbena kultura
2. Nikica Piskač 5.E / priroda
3. Anamarija Rupe hrvatski jezik
4. Ivana Dukarić Horvat  njemački jezik
5. Martina Zita 7.B / matematika
6. Ljubimka Vitez 7.C / njemački jezik
7. Vladimir Cesar 7.D / vjeronauk
8. Marina Krbot 8.A / vjeronauk
9. Mihaela Rutić 8.B / hrvatski jezik
10. Domagoj Kolar 8.C / vjeronauk
11. Ivana Gabričević likovna kultura
12. Nikolina Bešenić 5.A / njemački jezik
13. Katarina Martinez Dobrinić 5.D / hrvatski jezik
14. Slavica Patafta (Lara Brozd ) 6.A / engleski jezik
15. Mateja Horvat ( Monika Vuradin ) 5.C / matematika
16. Sunčica Križan-Kadi hrvatski jezik
17. Željka Ratković 5. B / glazbena kultura
18. Simona Mesić 6.B / engleski jezik
19. Ivančica Novak 8.D /engleski jezik
20. Tanja Šestak   6.C / engleski jezik
21. Nevio Cifrek matematika - satničar
22. Davor Dukarić matematika - satničar
23. Ivana Žmegač biologija
24. Martina Melnjak kemija
25. Mirko Heged fizika
26. Lidija Cifrek povijest
27. Lidija Dušak povijest
28. Renata Petek Vukmanović geografija
29. Krešo Puškadija tehnička kultura
30. Tomislav Horvatić tjelesna i zdravstvena kultura
31. Tomo Horvat 7.A / tjelesna i zdravstvena kultura
32. Ivana Mišćin vjeronauk
33. Josip Beštek informatika
34. Ivana Keretić informatika
35. Gabrijela Cerovec informatika
36. Matej Rogina informatika

OSTALI DJELATNICI ŠKOLE

RB IME I PREZIME RADNO MJESTO
1. Brankica Šegović/ Mija Cesar tajnica
2. Mirjana Šavor računovođa
3. Branka Novak blagajnica
4. Vlado Mihaljek domar
5. Siniša Vuk domar
7. Davorko Jakuš spremač
8. Josip Harmicar spremač
10. Jozefina Jenkač spremačica
11. Brankica Vlahinja spremačica
13. Štefica Žeželić spremačica
14. Ivana Kolarić spremačica
17. Blaženka Kožić kuharica
18. Andreja Horvat kuharica
19. Blaženka Bukovčan kuharica

 

 

 

PODRUČNA ŠKOLA KLJUČ
1. Kristina Vrtar 1.K
2. Helena Meštrić - Stepan - voditelj PŠ 2.K
3. Darinka Benković 3.K
4. Nadica Dvorski 4.K
5. Ivanka Maltar - kuharica - spremačica  
PODRUČNA ŠKOLA MAĐAREVO
1. Tea Oštrek 1.M
2. Gordana Ratković 2.M
3. Jasna Oštrek  -  voditelj PŠ 3.M
4. Jasminka Gazdek 4.M
5. Tihomir Ožvalt - vjeronauk  
6. Barica Galina  - kuharica - spremačica  
PODRUČNA ŠKOLA PODEVČEVO
1. Štefica Meštrić - voditeljica PŠ 1. - 2. P
2. Biserka Kelvišar 3. - 4. P
3.  Ksenija Slunjski - kuharica - spremačica  
PODRUČNA ŠKOLA REMETINEC
1. Lidija Vukalović   1.R
2. Biserka Harmicar   2.R
3. Višnja Bužanić   3.R
4. Ivanka Kereži   4.R
5. Katarina Kunić   6.R / VJERONAUK
6. Ivona Beštek / Marija Merkaš   7.R1/ ENGLESKI JEZIK
7. Neven Smoljanec / Nataša Zember   7.R2 / INFORMATIKA
8. Bernarda Ipša/ Marija Denžić   8.R1 / GEOGRAFIJA
9. Zdravko Petek   8.R2 / MATEMATIKA
10. Josip Toma   5.R / TEHNIČKA KULTURA
11.  Katarina Marenčić   HRVATSKI JEZIK
12. Ozana Toplak   HRVATSKI JEZIK
13. Gabrijela Ljubek    LIKOVNA KULTURA
14. Ivana Kopjar Vašak   NJEMAČKI JEZIK
15. Biserka Topolovec   TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA
16. Ana Klopotan Golubkuharica     
17. Josipa Fičkolec - kuharica - spremačica    
18. Dragica Pofuk - spremačica    
19. Mirjana Vincek - spremačica    
20. Josip Đurkan - domar    

 

UMJETNIČKI ODJEL OSNOVNOG GLABENOG OBRAZOVANJA

RB IME I PREZIME  PREDMET
  Ivana  glasovir
1. Brankica Geček harmonika
2.  Michael Imbert gitara
3. Zvonimir Glibušić glasovir
4. Lana   klarinet
5. Ana Kralj flauta
6. Dean Kožić glasovir, solfeggio
7. Dragan Logožar truba
8. Gabrijel Mešnjak trombon
9. Petar Meštrić gitara
10. Martin Pokos violina
11. Goran Šafarić zbor,solfeggio
12. Robert Štorga tambure
13. Ivana Meštrić  spremačica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZVIRANJEK

RASPORED POČETKA I KRAJA NASTAVNOG DANA
 

PRIJEPODNEVNA SMJENA - NIŽI RAZREDI

8:00 - 11.50

POPODNEVNA SMJENA - VIŠI RAZREDI

12:45 - 18:05

 

Za roditelje i učenike

PRIMANJE RODITELJA


IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

Centar izvrsnosti


Tražilica



Oglasna ploča

Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Korisni linkovi
Dnevni tisak

Obrazovanje

Ustanove





preskoči na navigaciju