♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

25. svibnja 2020.

Dragi učenici 1., 2., 3. i 4. u PŠ Ključ te 4.a i 4.b razreda u OŠ Novi Marof!

Zahvaljujem na marljivosti i strpljivosti tijekom nastave na daljinu.

Naravno da veliko HVALA ide i vašim roditeljima koji su vam pomagali u preuzimanju zadanih materijala i rješavanju zadataka te slanju vaših radova.

Vaš vjeroučitelj Vladimir!

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

13. ožujka 2020.

VAŽNA OBAVIJEST!

Vlada Republike Hrvatske donijela je odluku da se od ponedjeljka,16. ožujka 2020. odgađa nastava na razdoblje od dva tjedna u osnovnim i srednjim školama te fakultetima, zbog situacije vezane za koronavirus.

Odlučeno je da će se za učenike predmetne nastave (5.-8. razred) primijeniti model  nastave na daljinu (online).

Sve upute za rad kod kuće učenici će dobivati od svojih predmetnih nastavnika u virtualnim učionicama. Vas, dragi roditelji pozivamo na suradnju, da učenike dodatno potičete na aktivnost i ozbiljnost u radu prema postavljenim zadacima.

Sva natjecanja odgođena su do daljnjeg.

Daljnje upute donosit ćemo ritmom kojim će one stizati od MZO ili Škole.

Srdačan pozdrav!

2. RODITELJSKI SASTANAK

Obavještavam Vas da će 2. roditeljski sastanak 6.b razrednog odjela biti u prostorima OŠ Novi Marof, u utorak, 28. siječnja 2020. godine, s početkom u 17,00 sati.

Prvi dio sastanka bit će u zajedničkom prostoru Škole za sve 6. razrede - predstavljanje ponuda za jednodnevni izlet na otok Krk.

Nakon toga svaki razredni odjel odlazi u svoju učionicu na drugi dio sastanka.

Srdačno Vas pozdravljam i veselim se susretu!

__________

VAŽNA OBAVIJEST - 6. siječnja 2020.

Uobičajene konzultacije roditelja i razrednika te predmetnih nastavnika, koje se redovito održavaju svakog prvog utorka u mjesecu, u siječnju su planirane u utorak, 14. siječnja 2020. godine u vremenu od 16,00 do 17,00 sati.

-----------------------------------

Svim učenicima te njihovim roditeljima i ukućanima želim radostan i miran Božić, kao i uspješnu i blagoslovljenu 2020. godinu!

-----------------------------------

Poštovani roditelji!

Kao što vam je poznato, od 21. listopada 2019. godine, ja sam novi vjeroučitelj umjesto g. Roberta Ivančana.

Uz sve razredne odjele, u kojima je on poučavao nastavu katoličkog vjronauka, ja sam preuzeo i razredništvo u 6.d razredu.

Na prvom roditeljskom sastanku g. Ivančan je odredio termine individualnih razgovora pa ih ja objavljujem, kako biste mogli planirati dolazak na razgovor o Vašem djetetu.

1. SVAKI PRVI UTORAK U MJESECU, u vremenu od 16,00 do 17,00 sati, prilika je za individualni razgovor s razrednikom i konzultacije sa svakim predmetnim nastavnikom koji predaje u 6.d razredu.

2. INDIVIDUALNI RAZGOVOR S RAZREDNIKOM - svi razgovori odvijaju se u kabinetu katoličkog vjeronauka (prvi kat, hodnik desno, soba 8a) ili u učionici katoličkog vjeronauka (učionica broj 8).

- u tjednu A1 - termin je u petak, 4. sat (10,45 - 11,30 sati)

- u tjednu B2 - termin je u petak, 3. sat (9,40 - 10,25 sati)

Molim da svoj dolazak u naznačene termine najavite po djetetu ili na moju službenu elektronsku poštu: vladimir.cesar1@skole.hr ili na privatnu adresu elektronske pošte: vladimir49cesar@gmail.com

Potičem da se tim načinom javljate i u drugim situacijama (izostanci i slično...), a formular ISPRIČNICE možete preuzeti na ovoj stranici u priloženim dokumentima, niže.

Zahvaljujem na suradnji!

Priloženi dokumenti:
Izjava o izostanku s nastave.docx