Ravnatelj škole: Anđelko Bošnjak, prof. povijesti
Stručni suradnici: Monika Đurkan,
socijalna pedagoginja
Snježana Pejnović
,
psihologinja
Darinka Smoljanec, pedagoginja
Danijela Koren, knjižničarka
Valentina Šafran, knjižničarka
RB | IME I PREZIME | RAZREDNI ODJEL |
---|---|---|
MATIČNA ŠKOLA | ||
1. | Snježana Rabuzin | 1.A |
2. | Snježana Tenodi | 1.B |
3. | Helena Meštrić - Stepan | 1.C |
4. | Gordana Ratković | 2.A |
5. | Marina Harmicar | 2.B |
6. | Nikolina Škledar / Ivana Benković Žuti | 2.C |
7. | Marija Ivić | 3.A |
8. | Valentina Česi | 3.B |
5. | Tea Oštrek | 3.C |
6. | Ljubica Bešenić | 4.A |
7. | Kristina Vuradin | 4.B |
8. | Ljiljana Mihaljek | 4.C |
RB | IME I PREZIME | RAZREDNI ODJEL / PREDMET |
1. | Ivana Gabričević | 5.A /likovna kultura |
2. | Lidija Cifrek | 5.B /povijest |
3. | Simona Mesić | 5.C / engleski jezik |
4. | Tanja Šestak | 5.D / engleski jezik |
5. | Lidija Dušak | 6.A / povijest |
6. | Marina Krbot | 6 .B/vjeronauk |
7. | Tomo Horvat | 6.C / tjelesna i zdravstvena kultura |
8. | Ivančica Novak | 7.A /engleski jezik |
9. | Slavica Patafta | 7.B /engleski jezik |
10. | Anamarija Rupe | 7.C / hrvatski jezik |
11. | Domagoj Kolar | 7.D / vjeronauk |
12. | Nikolina Bešenić | 8.A / njemački jezik |
13. | Katarina Kunić | 8.B /vjeronauk |
14. | Ljubimka Vitez | 8.C / njemački jezik |
15. | Katarina Martinez Dobrinić | 7.D / hrvatski jezik |
16. | Ivana Dukarić Horvat | 8.E / njemački jezik |
17. | Mihaela Rutić | hrvatski jezik |
18. | Sunčica Križan-Kadi | hrvatski jezik |
19. | Miljenko Sekovanić | glazbena kultura |
20. | Željka Ratković | glazbena kultura |
20. | Nevio Cifrek | matematika |
21. | Davor Dukarić | matematika |
22. | Ivana Žmegač | biologija |
23. | Martina Melnjak | kemija |
24. | Mirko Heged | fizika |
25. | Renata Petek Vukmanović | geografija |
26. | Ivana Mihalković | geografija |
27. | Robert Ivančan | vjeronauk |
28. | Krešo Puškadija | tehnička kultura |
29. | Tomislav Horvatić | tjelesna i zdravstvena kultura |
30. | Ivan Harmicar | tjelesna i zdravstvena kultura |
31. | Marta Žugec Katalinić | tjelesna i zdravstvena kultura |
32. | Eugen Kanjir | tjelesna i zdravstvena kultura |
32. | Josip Beštek | informatika |
33. | Ivana Keretić | informatika |
34. | Patricija Cerovec | informatika |
35. | Matej Rogina | informatika |
OSTALI DJELATNICI ŠKOLE |
||
RB | IME I PREZIME | RADNO MJESTO |
1. | Mija Cesar | tajnica |
2. | Mirjana Šavor | računovođa |
3. | Branka Novak | blagajnica |
4. | Vlado Mihaljek | domar |
5. | Siniša Vuk | domar |
7. | Davorko Jakuš | spremač |
8. | Josip Harmicar | spremač |
10. | Miljenko Habajec | spremačica |
11. | Brankica Vlahinja | spremačica |
13. | Štefica Žeželić | spremačica |
14. | Ivana Kolarić | spremačica |
15. | Marina Klopotan | spremačica |
15. | Karolina Purgar | spremačica |
17. | Blaženka Kožić | kuharica |
18. | Andreja Horvat | kuharica |
19. | Blaženka Bukovčan | kuharica |
PODRUČNA ŠKOLA KLJUČ | ||
1. | Kristina Vrtar | 1. / 2. K |
3. | Darinka Benković | 3.K |
4. | Nadica Dvorski | 4.K |
5. | Ivanka Maltar - kuharica - spremačica |
PODRUČNA ŠKOLA MAĐAREVO | ||
1. | Dunja Marić | 1. / 2.M |
2. | Jasna Oštrek | 3.M |
3. | Jasminka Gazdek | 4.M |
5. | Tihomir Ožvalt - vjeronauk | |
6. | Barica Galina - kuharica - spremačica |
PODRUČNA ŠKOLA PODEVČEVO | ||
1. | Biserka Kelvišar | 1. /2. P |
2. | Štefica Meštrić - voditeljica PŠ | 3. P |
3. | Mirjana Milak - Benjak / Ivana Banić | 4.P |
4. | Ksenija Slunjski - kuharica - spremačica |
PODRUČNA ŠKOLA REMETINEC | |||
1. | Biserka Harmicar | 1.R | |
2. | Višnja Bužanić | 2.R | |
3. | Ivanka Kereži | 3.R | |
4. | Lidija Vukalović | 4.R | |
5. | Nikica Piskač | PRIRODA | |
6. | Ivana Mišćin | 5.R /VJERONAUK | |
7. | Ivana Kopjar Vašak | 6.R / NJEMAČKI JEZIK | |
8. | Bernarda Ipša | 7.R / MATEMATIKA | |
9. | Josip Toma | 8.R / TEHNIČKA KULTURA | |
10. | Ivona Beštek | ENGLESKI JEZIK | |
11. | Gordan Hrastić | INFORMATIKA | |
11. | Katarina Marenčić | HRVATSKI JEZIK | |
12. | Gabrijela Ljubek | LIKOVNA KULTURA | |
13. | Maja Zorec | TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA | |
14. | Biserka Topolovec | TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA | |
15. | Ana Klopotan Golub- kuharica | ||
16. | Josipa Fičkolec - kuharica - spremačica | ||
17. | Dragica Pofuk - spremačica | ||
18. | Mirjana Vincek - spremačica | ||
19. | Josip Đurkan - domar |
UMJETNIČKI ODJEL OSNOVNOG GLABENOG OBRAZOVANJA
RB | IME I PREZIME | PREDMET |
---|---|---|
1. | Brankica Geček | harmonika |
2. | Michael Imbert | gitara |
3. | Zvonimir Glibušić | glasovir |
4. | Lana Razlog | klarinet |
5. | Andreja Boltek | flauta |
6. | Dean Kožić | glasovir, solfeggio |
7. | Dragan Logožar | truba |
8. | Gabrijel Mešnjak | trombon |
9. | Petar Meštrić | gitara |
10. | Martin Pokos | violina |
11. | Željka Ratković | solfeggio |
12. | Goran Šafarić | zbor,solfeggio |
13. | Robert Štorga | tambure |
14. | Barbara Babić | glasovir |
14. | Ivana Meštrić | spremačica |
RASPORED ZVONA
NOVO
NIŽI RAZREDI
1. 8:00 do 8:45
DORUČAK (15 minuta)
2. 9.00 - 9.45
3. 9.50 - 10.35
ODMOR / PAUZA (10 MINUTA)
4. 10:45 - 11:30
RUČAK = 25 minuta
5. 11:55 - 12:40
6. 12.45 - 13.30
7. 13.35 - 14. 20
______________
VIŠI RAZREDI
1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
DORUČAK = 15 MINUTA
3. 9:50 - 10:35
ODMOR = 10 MINUTA
4. 10:45 - 11.30
5. 11.35 - 12.20
RUČAK = 25 minuta
6. 12.45 - 13.30
7. 13:35 - 14.20
8. 14.25 - 15.10
Dragi učenici i roditelji učenika osmog razreda!
U privitku se nalaze poveznice na informacije uz upis u prvi razred srednje škole:
Viber info-kanala za kandidate i roditelje/skrbnike. Podatke za priključivanje info-kanalu možete pronaći na https://srednje.e-upisi.hr pod karticom Pomoć i podrška
HZZ dopis - liječnički pregledi za deficitarna zanimanja.pdf
ZAKONI
I PRAVILNICI
Pravilnik o sluzbenim putovanjima OS Novi Marof.pdf
Pravilnik o elementima i kriterijima final.pdf
Jedinstveni popis zdravstvenih zahtjeva.pdf
HZZ RU VZ def zanimanja.pdf
PROTOKOL O POSTUPANJU U SLUCAJU SEKSUALNOG NASILJA.docx
Pravilnik o nacinima, postupcima i elementima vrednovanja ucenika u osnovnoj i srednnjoj skoli.pdf
Zastita osobnih podataka.pdf
Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera NN br 94 2015.pdf
Pravilnik o nacinu postupanja odgojno-obrazovnih radnika skolskih ustanova u poduzimanju mjera zastite prava ucenika te prijave svakog krsenja tih prava nadleznim tijelima.pdf
Poslovnik o radu kolegijalnih tijela 2021..pdf
Procedura blagajnickog poslovanja 2021.pdf
Pravilnik o radu Osnovme skole Novi Marof.pdf
Pravilnik o upravljanju dokumentarnim i arhivskim gradivom 2021..pdf
Dnevni tisak |
Obrazovanje |
Ustanove |