POŠTOVANI RODITELJI I SVI DOBRONAMJERNI ZNATIŽELJNICI!

DOBRODOŠLI NA WEB STRANICU 2. i 3. r. PŠ  MAĐAREVO u šk.god. 2016/2017.

"JEDNOM PRIJATELJI - ZAUVIJEK PRIJATELJI"

Brojno stanje  u 2.r.-  4 učenika, od toga 3 Štrumfa i 1 Štrumfeta.cheeky

u 3. r. - 5 učenika, od toga 3 viteza i 2 princeze.wink

Kormilar na pučini znanja - moja malenkost, učiteljica Gordana Ratković, e-mail: gordana.ratkovic@skole.hr

Informacije za roditelje i individualni razgovori: svakog ponedjeljka, 2. šk.sat, od 8.55 do 9.40h

NAPOMENA:

Za roditelje koji nisu u mogućnosti dolaziti u prijepodnevnoj smjeni, mogu se informirati svakog prvog utorka u mjesecu u vremenu od 16 do 17 h. Molim da prethodno najavite svoj dolazak. Hvala.

OBAVIJESTI:

Dragi roditelji!

Kao što je od ove godine uvedeno, prema preporuci ravnatelja, podsjećam Vas da je prvi utorak u mjesecu, 4. 10. dan kada možete doći na informacije u poslijepodnevnim satima u vremenu od 16 do 17 sati.

Također Vas želim obavijestiti da se za četvrtak, 6.10. planira provedba terenske nastave na Grebengrad ukoliko nam vrijeme ne bude promijenilo planove. Toga dana bi učenici došli u školu bez knjiga, ali u udobnoj obući i sportski obučeni. Oko svih detalje za terensku nastavu, bit ćete na vrijeme obaviješteni preko svojih učenika i stranica škole. Lijep pozdrav!

Vaša učiteljica!

wink

CIJENA ŠK. KUHINJE ZA  RUJAN - 120  kn, MLIJEČNI OBROK -  10  kn

I ove godine na našoj stranici, osim zanimljivosti i raznih obavijesti o tekućim događanjima u školi, moći ćete se informirati o detaljima terenske nastave, te o provedbi istih tijekom godine.

OKVIRNI VREMENIK pisanih provjera možete pronaći u rubrici BILJEŠKE za pisane provjere, u e dnevniku. Riječ "okvirni" je važna jer ona označava planirane datume kada bi se pisane provjere trebale raditi, ali samo ukoliko nije bilo problema u redovitom savladavanju gradiva kod većine učenika ili nije došlo do neplaniranih okolnosti koje ne možemo predvidjeti (npr.loše vrijeme zimi zbog čega bi se morala odgoditi nastava i sl.).

Točne datume provjera moći ćete vidjeti ovdje, na početku svakog tekućeg mjeseca kao i do sada. Sadržaje DOP-a,INE i TERENSKE NASTAVE možete pronaći u KURIKULUMU na stranicama škole.

RASPORED SATI ZA 2. i 3. M

DOP 3

VREMENIK PISANIH PROVJERA - DRUGI RAZRED -  rujan

HRVATSKI:

POPIS LEKTIRE ZA 1. POLUGODIŠTE:

MATEMATEMATIKA:

PRIRODA I DRUŠTVO:

ENGLESKI JEZIK:

VREMENIK PISANIH PROVJERA - TREĆI RAZRED - rujan

HRVATSKI JEZIK:

POPIS LEKTIRE ZA 1. POLUGODIŠTE:

Napomena: -pročitanu lektiru donijeti najkasnije do kraja mjeseca

MATEMATIKA:

PRIRODA I DRUŠTVO:

NJEMAČKI:

RAZREDNA ZBIVANJA TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE 2016 - 2017.

Za
matičnu školu,
PŠ Podevčevo, PŠ Remetinec,
PŠ Ključ i PŠ Mađarevo

Upisi u srednju školu

Dragi učenici i roditelji učenika osmog razreda u privitku se nalaze poveznice na  informacije uz upis u prvi razred srednje škole.

« Rujan 2011 »