POŠTOVANI RODITELJI I SVI DOBRONAMJERNI ZNATIŽELJNICI!

DOBRODOŠLI NA WEB STRANICU 2. i 3. r. PŠ  MAĐAREVO u šk.god. 2016/2017.

"JEDNOM PRIJATELJI - ZAUVIJEK PRIJATELJI"

Brojno stanje  u 2.r.-  4 učenika, od toga 3 Štrumfa i 1 Štrumfeta.cheeky

u 3. r. - 5 učenika, od toga 3 viteza i 2 princeze.wink

Kormilar na pučini znanja - moja malenkost, učiteljica Gordana Ratković, e-mail: gordana.ratkovic@skole.hr

Informacije za roditelje i individualni razgovori:

NAPOMENA:

Za roditelje koji nisu u mogućnosti dolaziti u prijepodnevnoj smjeni, mogu se informirati svake posljednje srijede u mjesecu u vremenu od 17 do 18 h. Molim da prethodno najavite svoj dolazak. Hvala.

OBAVIJESTI:

Dragi učenici i roditelji!

Ljetni praznici se opasno približavaju svom kraju. Nadam se da ste se odmorili i napunili baterije za nove školske izazove, da su torbe spremne i ramena ojačana za teret školskih knjiga. U školi vas čekaju knjige, potpišite bilježnice, naoštrite olovčice jer... krećemo u nove pustolovine. Vidimo se u ponedjeljak u 8h na istom mjestu. Do tada, vježbajte ranije odlaženje na spavanje i ranije ustajanje. Dobro će vam doći za prvi radni tjedan. smiley

Vaša učiteljica!

wink

CIJENA ŠK. KUHINJE ZA  RUJAN -     kn,    MLIJEČNI OBROK -   kn

I ove godine na našoj stranici, osim zanimljivosti i raznih obavijesti o tekućim događanjima u školi, moći ćete se informirati o detaljima terenske nastave, te o provedbi istih tijekom godine.

OKVIRNI VREMENIK pisanih provjera možete pronaći u rubrici BILJEŠKE za pisane provjere, u e dnevniku. Riječ "okvirni" je važna jer ona označava planirane datume kada bi se pisane provjere trebale raditi, ali samo ukoliko nije bilo problema u redovitom savladavanju gradiva kod većine učenika ili nije došlo do neplaniranih okolnosti koje ne možemo predvidjeti (npr.loše vrijeme zimi zbog čega bi se morala odgoditi nastava i sl.).

Točne datume provjera moći ćete vidjeti ovdje, na početku svakog tekućeg mjeseca kao i do sada. Sadržaje DOP-a, DOD-a,INE i TERENSKE NASTAVE možete pronaći u KURIKULUMU na stranicama škole.

RASPORED SATI  za A smjenu  i B smjenu je isti

RASPORED SATI ZA 2. i 3. M

PON UTO  SRI ČET PET
1.
2.
3.
4.
5.

VREMENIK PISANIH PROVJERA - DRUGI RAZRED -  rujan

HRVATSKI:

POPIS LEKTIRE ZA 1. POLUGODIŠTE:

MATEMATEMATIKA:

PRIRODA I DRUŠTVO:

ENGLESKI JEZIK:

VREMENIK PISANIH PROVJERA - TREĆI RAZRED - rujan

HRVATSKI JEZIK:

POPIS LEKTIRE ZA 1. POLUGODIŠTE:

Napomena: -pročitanu lektiru donijeti najkasnije do kraja mjeseca

MATEMATIKA:

PRIRODA I DRUŠTVO:

NJEMAČKI:

RAZREDNA ZBIVANJA TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE 2016 - 2017.

Upisi u srednju školu

Dragi učenici i roditelji učenika osmog razreda u privitku se nalaze poveznice na  informacije uz upis u prvi razred srednje škole.

« Rujan 2011 »